top of page

Zane Vilcāne

Vadošais partneris

Zane Vilcāne ir apņēmīga un augsti kvalificēta advokāte ar plašu pieredzi dažādās juridiskās jomās.​

Zanes darbības jomas aptver plašu juridisko tēmu spektru, tostarp civillietu procesus, administratīvos procesus, kriminālprocesu aizstāvību, pārstāvību, komerctiesības, saistību tiesības, īpašuma tiesības, īpašuma apsaimniekošanu un pārvaldību, kā arī ģimenes tiesības. Ar savu padziļināto izpratni par šiem jautājumiem viņa spēj sniegt pielāgotus juridiskos risinājumus, kas atbilst katra klienta unikālajām vajadzībām.

Savā profesionālajā karjerā Zane ir demonstrējusi izcilu kompetenci un profesionalitāti. Kopš 2023. gada viņa ir zvērināta advokāte A.KAZAČKOVS UN PARTNERI zvērinātu advokātu birojā, kur viņa risina sarežģītus gadījumus un pārstāv klientus dažādos juridiskos procesos.

Zanes izcilību apliecina arī viņas darbība profesionālajās organizācijās. Kopš 2017. gada viņa ir Latvijas zvērinātu advokātu kolēģijas Revīzijas komisijas locekle, sniedzot savu ieguldījumu juridiskās profesijas attīstībā un regulēšanā. Papildus tam, kopš 2015. gada viņa ir Šķīrējtiesas tiesnese, kas apliecina viņas prasmes alternatīvās strīdu risināšanas jomā.

Zane ir ieguvusi profesionālo maģistra grādu tiesību zinātnēs Biznesa augstskolā "Turība" 2006. gadā. Pirms tam viņa absolvēja profesionālo bakalaura programmu tiesību zinātnēs Latvijas Policijas akadēmijā 2004. gadā.

Ar savu plašo pieredzi, prasmi un atdevi klientiem Zane ir uzticama advokāte, kas vienmēr nodrošina efektīvus juridiskus risinājumus. Viņas profesionalitāte un apņēmība sasniegt labvēlīgāko rezultātu padara viņu par vērtīgu resursu, jebkuram klientam, kas meklē uzticamu juridisko atbalstu.

bottom of page