top of page

Mājas lapas lietošanas noteikumi

Sveicināti! Pirms jūs rezervējat un apmaksājat juridiskās konsultācijas tiešsaistē, lūdzu, izlasiet un pieņemiet šos noteikumus un nosacījumus, kas regulē jūsu lietošanu un rezervācijas procesu. Lietojot mūsu mājaslapu, jūs apstiprināt, ka esat iepazinies ar šiem noteikumiem un piekrītat to ievērošanai. Ja jums ir jebkādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot norādītos kontaktinformācijas datus.

 1. Rezervācijas process:

  a. Pieejamība: Mājaslapā ir publicēta informācija par pieejamajiem laikiem un datumu, kad var rezervēt juridiskās konsultācijas. Šī informācija tiek regulāri atjaunināta, bet ir iespējamas izmaiņas un jauninājumi. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pieejamība ir atkarīga no aktuālās situācijas un cita klientu pieprasījuma.

  b. Rezervācijas veikšana: Lietotājam ir jāizvēlas pieejamais laiks un datumu, lai veiktu rezervāciju. Rezervācija tiek uzskatīta par apstiprinātu tikai tad, ja lietotājs veic pilnu apmaksu rezervēšanas procesā un saņem apstiprinājuma e-pastu.

  c. Rezervācijas apstiprinājums: Pēc veiksmīgas rezervācijas un apmaksas veikšanas jūs saņemsiet e-pasta apstiprinājumu ar rezervācijas informāciju, ieskaitot datumu, laiku un jebkādus svarīgus norādījumus vai instrukcijas. Lūdzu, pārbaudiet savu e-pasta iesūtni un nevēlamo pasta mapes, ja nepieciešams.

 2. Atcelšanas politika:

  a. Atcelšanas iespējas: Jums ir tiesības atcelt rezervāciju un saņemt naudas atmaksu atbilstoši mūsu atcelšanas politikai. Lūdzu, izlasiet rūpīgi šos nosacījumus.

  b. Iepriekšējā atcelšana: Lai saņemtu pilnu naudas atmaksu, jums ir jāatceļ rezervācija vismaz 48 stundas pirms konsultācijas paredzētā laika. Atcelšanu var veikt, izmantojot mūsu mājaslapā pieejamo atcelšanas veidlapu vai sazinoties ar mums, izmantojot norādītos kontaktinformācijas datus.

  c. Naudas atmaksas apjoms: Ja jūs atceļat rezervāciju saskaņā ar atcelšanas noteikumiem, jums tiks atgriezta pilna summa, kas tika samaksāta rezervēšanas laikā. Atgriešanas process var aizņemt laiku, un naudas atmaksas veids var atšķirties atkarībā no izmantotā maksājuma veida.

 3. Nepieciešamie pasākumi:

  a. Ierodieties laikā: Lūdzu, esiet laicīgi un ierodieties pie juridiskās konsultācijas paredzētajā laikā un datumā. Kavēšanās varētu ietekmēt jūsu rezervāciju un sniegtās konsultācijas garumu.

  b. Sagatavošanās konsultācijai: Ja ir nepieciešamas sagatavošanās darbības vai jāsniedz kādi dokumenti iepriekš, lūdzu, iepazīstieties ar instrukcijām, kas norādītas apstiprinājuma e-pastā vai mājaslapā.

  c. Nepiedāvātais pakalpojums: Ja jūs neatteiksities uz rezervēto laiku un nepiedāvāsiet atcelt rezervāciju iepriekš, un jūs neieradīsieties pie juridiskās konsultācijas, mēs neuzņemsimies atbildību par jebkādas naudas atmaksas veikšanu.

 4. Atbildība un izņēmumi:

  a. Mūsu atbildība: Mēs nodrošinām, ka mūsu mājaslapa darbosies pareizi un sniegs jums iespēju rezervēt juridiskās konsultācijas. Tomēr mēs neuzņemamies atbildību par jebkādiem zaudējumiem vai bojājumiem, kas var rasties no mājaslapas izmantošanas vai tās nespējas nodrošināt rezervācijas vai apmaksas pakalpojumus.

  b. Izņēmumi un izmaiņas: Mēs paturam tiesības atcelt vai mainīt rezervācijas laiku vai datumu, ja rodas neparedzētas situācijas, piemēram, konsultanta neesamība vai tehniskas problēmas. Mēs informēsim jūs par jebkādām izmaiņām, un, ja iespējams, piedāvāsim alternatīvas rezervācijas iespējas vai atgriezīsim jums samaksāto summu.

 5. Personas dati un konfidencialitāte:

  a. Datu apstrāde: Mēs rūpīgi apstrādājam jūsu sniegtos personas datus un ievērojam visus attiecīgos datu aizsardzības likumus un noteikumus. Mēs izmantojam jūsu personas datus tikai rezervācijas procesa veikšanai un citiem ar to saistītiem mērķiem.

  b. Konfidencialitāte: Mēs garantējam, ka jūsu sniegtie personas dati tiek apstrādāti konfidenciāli un netiek nodoti trešām personām bez jūsu piekrišanas, izņemot gadījumus, kad tas ir nepieciešams saskaņā ar likumdošanu vai juridiskiem noteikumiem.

bottom of page