top of page

Privātuma politika

Paldies, ka apmeklējāt mūsu juridisko pakalpojumu biroja mājas lapu un/ vai izmantojāt rezervācijas un apmaksas pakalpojumus tiešsaistē. Mēs ļoti cienām jūsu privātumu un esam apņēmušies aizsargāt un saglabāt jūsu personas datus, izmantojot vislabākos prakses standartus. Lūdzu, izlasiet šo privātuma politiku, lai saprastu, kā mēs apkopojam, izmantojam, aizsargājam un nododam jūsu personas datus.

1. Apkopotie personas dati:

   a. Informācija, ko sniedzat mums: Mēs varam apkopot un uzglabāt jūsu sniegtos personas datus, piemēram, vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju (e-pasta adresi, tālruņa numuru u.c.) un citas saistītās informācijas, kas nepieciešama rezervācijas procesam un pakalpojumu sniegšanai.

   b. Automātiski apkopota informācija: Mēs varam savākt informāciju par jūsu apmeklējumu mājaslapā, tostarp IP adresi, pārlūka veidu, operētājsistēmu, atsauces lapas un izietās lapas, lai analizētu un uzlabotu mūsu mājaslapas veiktspēju un piedāvātu labāku lietotāja pieredzi.

2. Datu izmantošana:

   a. Rezervācijas un apmaksas apstrāde: Mēs izmantojam jūsu sniegtos personas datus, lai veiktu rezervāciju apstiprināšanu, apmaksas apstrādi un saziņu ar jums attiecībā uz jūsu rezervāciju.

   b. Lietotāja atbalsts: Mēs varam izmantot jūsu sniegtos kontaktinformācijas datus, lai sniegtu jums atbalstu un atbildētu uz jūsu jautājumiem, saistībā ar rezervācijām un mūsu pakalpojumiem.

   c. Mārketinga un informācijas izsūtīšana: Ja jūs esat piekrituši saņemt mārketinga ziņojumus vai jaunumus par mūsu pakalpojumiem, mēs varam izmantot jūsu sniegtos kontaktinformācijas datus, lai nosūtītu jums šādus ziņojumus. Jūs vienmēr varat atteikties no mārketinga ziņojumu saņemšanas, izmantojot norādītās atsauces vai sazinoties ar mums.

   d. Statistikas un analīzes: Mēs varam izmantot automātiski apkopotos datus, lai analizētu mājaslapas lietošanas tendences, veiktu statistiskas analīzes un uzlabotu mūsu pakalpojumus un mārketinga stratēģiju.

3. Datu aizsardzība:

   a. Datu drošība: Mēs īstenojam attiecīgus drošības pasākumus, lai aizsargātu jūsu sniegtos personas datus no neautorizētas piekļuves, izmaiņām vai iznīcināšanas.

   b. Trešo personu piekļuve: Mēs nodrošinām, ka jūsu personas dati netiek nodoti trešajām personām bez jūsu piekrišanas, izņemot gadījumus, kad tas ir nepieciešams pakalpojumu sniegšanai (piemēram, maksājumu procesoriem) vai likumdošanas iestāžu prasību izpildei.

4. Sīkdatnes:

   a. Mājaslapas izmanto sīkdatnes: Mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, lai uzlabotu mūsu mājaslapas darbību un piedāvātu personalizētu pieredzi. Jūs varat konfigurēt savu pārlūku, lai noraidītu sīkdatnes vai sniegtu brīdinājumu par to izmantošanu.

5. Jūsu tiesības:

   a. Piekļuve un labošana: Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi savai sniegtajai informācijai un lūgt labot vai dzēst jebkuras nepareizas vai nepilnīgas personas datus.

   b. Atteikšanās: Jūs varat atteikties no mārketinga ziņojumu saņemšanas un jebkurai datu apstrādei, kas nav saistīta ar pakalpojumu sniegšanu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka atteikšanās var ietekmēt jūsu spēju izmantot mūsu mājaslapu un tās piedāvātos pakalpojumus.

   c. Datus aizvietojoša pārnešana: Jūs varat pieprasīt pārnest jūsu sniegtos personas datus uz citu organizāciju vai pakalpojumu sniedzēju, kur tas ir tehniški iespējams.

6. Mājaslapas saites:

   Mūsu mājaslapa var saturēt saites uz trešo pušu vietnēm, kuras var rī

koties saskaņā ar savām privātuma politikām. Mēs neuzņemamies atbildību par šo vietņu darbību vai saturu. Lūdzu, izlasiet attiecīgo vietņu privātuma politiku, pirms sniedzat jebkādu informāciju vai izmantojat tās pakalpojumus.

7. Privātuma politikas izmaiņas:

   Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt vai papildināt šo privātuma politiku. Jūs tiksiet informēts par jebkādām izmaiņām, izvietojot jaunu versiju mūsu mājaslapā. Lūdzu, regulāri pārskatiet šo politiku, lai būtu informēts par jebkādiem izmaiņām.

Ja jums ir jebkādi jautājumi par mūsu privātuma politiku vai jūsu personas datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot norādītos kontaktinformācijas datus. Mēs labprāt jums palīdzēsim.

bottom of page