top of page

Tiesas un arbitrāža

Tiesiskais ceļvedis strīdu risināšanā

Birojs piedāvā specializētu atbalstu tiesu un arbitrāžas jomā, palīdzot klientiem risināt strīdus un konfliktus ar juridisku precizitāti un stratēģisku redzējumu. Saprotam, ka strīdi var rasties jebkurā biznesa vai privātās dzīves jomā, tāpēc varam nodrošināt kvalitatīvu atbalstu, neatkarīgi no problēmas sarežģītības.

​Biroja advokātiem ir plašs zināšanu un prasmju klāsts tiesu un arbitrāžas jomā. Mēs piedāvājam visaptverošus pakalpojumus, sākot ar strīdu analīzi un konsultācijām, līdz pat aktīvai strīdu pārstāvībai tiesās un arbitrāžas procesos.

​Mūsu pakalpojumu klāsts ietver:

Strīdu analīzi un konsultācijas: Mēs detalizēti izvērtēsim jūsu situāciju, sniegsim objektīvu vērtējumu un padomus par iespējamajiem risinājumiem un stratēģiju.

Strīdu pārstāvība tiesās: Ja ir nepieciešams risināt strīdu tiesas ceļā, mūsu pieredzējušie advokāti veiks pārliecinošu un spēcīgu strīdu pārstāvību tiesā. Mēs sagatavosim un iesniegsim visus nepieciešamos dokumentus, veiksim nepieciešamos juridiskos soļus un aktīvi aizstāvēsim jūsu intereses, lai panāktu labvēlīgāko iznākumu.

Arbitrāža: Mūsu advokāti palīdzēs jums izvēlēties un izstrādāt efektīvu strīdu atrisināšanas stratēģiju, piedalīsies sarunās ar pretējo pusi un nodrošinās pārliecinošu aizstāvību arbitrāžas procesā. Mēs nodrošināsim atbalstu arī starptautisku strīdu risināšanā, izmantojot arbitrāžas procesu.

Mierizlīgums: Mēs uzsvērsim mierizlīguma potenciālu un palīdzēsim jums panākt vienošanos ar pretējo pusi, ja tas ir izdevīgi jūsu interesēm. Mūsu advokāti ir pieredzējuši mediatori un mierizlīguma veicinātāji, kuri palīdzēs rast savstarpēji pieņemamu risinājumu.

​Biroja mērķis ir nodrošināt efektīvu un rūpīgu atbalstu, kura pamatā ir mūsu padziļinātā tiesiskās prakses izpratne un stratēģiskā pieeja. Ar mums jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu strīds tiek risināts kompetenti un profesionāli, dodot jums iespēju koncentrēties uz jūsu uzņēmējdarbības attīstību un izaugsmi.

bottom of page