top of page

Uzņēmumu konti ārpus Latvijas

Starptautiskā finanšu pārvaldība jūsu uzņēmumam

Birojs piedāvā profesionālu atbalstu uzņēmumu kontu atvēršanā un pārvaldībā ārpus Latvijas. Saprotam, ka globālā biznesa vides prasības un iespējas ir mainījušās, un mēs esam, lai jums palīdzētu veiksmīgi organizēt un vadīt starptautiskos finanšu darījumus.

​Mēs palīdzēsim jums atrast un atvērt piemērotus uzņēmumu kontus ārpus Latvijas, atbilstoši jūsu uzņēmuma vajadzībām un mērķiem. Mēs sadarbojamies ar plašu banku tīklu un nodrošinām, ka Jūsu finanšu darījumi tiek veikti droši un efektīvi, jo izprotam starptautiskos finanšu tirgus, regulējumus un banku prasības.

​Mūsu pakalpojumi ietver bankas izvēli un kontaktu uzturēšanu, bankā iesniedzamo  dokumentu sagatavošanu un izpildi, finanšu risku vadību un maksājumu apstrādi. Mēs nodrošinām, ka jūsu uzņēmuma konti ir pienācīgi pārvaldīti un atbilst visiem starptautiskajiem regulējumiem un prasībām.

​Mēs izprotam, ka starptautiskā finanšu pārvaldība var būt sarežģīta, tāpēc mūsu birojs apņemas sniegt jums pārliecinošu un profesionālu atbalstu šajā jomā. Mēs rūpīgi izvērtēsim uzņēmuma vajadzības un mērķus, un piedāvāsim personalizētus risinājumus, kas atbilst jūsu konkrētajām prasībām.

bottom of page