top of page

Aleksandrs Kazačkovs

Vadošais partneris, zvērināto advokātu biroja dibinātājs

unnamed (1).jpg

Aleksandrs Kazačkovs ir juridisko pakalpojumu sniegšanas  profesionālis ar plašu pieredzi un izcilu vadības prasmi. Viņa profesionālās spējas un pieredze ietver dažādas juridiskās jomas, starp kurām ir uzņēmējdarbība, krīzes vadība,  korporatīvā pārvaldība, maksātnespējas procesi,  kā arī nekustamā īpašuma jautājumi.

Aleksandrs ir ieguvis bagātu pieredzi uzņēmumu transformācijas procesos, kas ir viena no viņa spēcīgākajām kompetencēm. Viņš nodrošina klientiem efektīvu un kvalitatīvu juridisko pārstāvību un konsultācijas tiesvedības un šķīrējtiesas procesos.

​Pateicoties savai bagātajai pieredzei, Aleksandrs ir veiksmīgi risinājis strīdus un nodrošinājis labvēlīgus rezultātus saviem klientiem. Viņš ir ieguvis plašas zināšanas un prasmes komerctiesībās, saistību tiesībās, kā arī ģimenes tiesībās. Šīs zināšanas un pieredze ir viņam ir ļāvušas efektīvi pārstāvēt klientus dažādās tiesas prāvās un nodrošināt profesionālu juridisko atbalstu.

​Viņa ilggadējā darba pieredze un veiksmīgi izcīnītie rezultāti tiesvedības jomā, liecina par viņa spēju izstrādāt stratēģijas, analizēt lietu faktus, risināt strīdus un nodrošināt labākos juridiskos risinājumus saviem klientiem. Klienti var pilnībā paļauties uz viņa kompetenci, zināšanām un prasmēm tiesvedības procesu vadīšanā.

Viņš ir veicis arī uzņēmumu vadības apmācības un ir bijis runātājs dažādās starptautiskās konferencēs. Aleksandrs vairāk kā sešus gadus ir bijis Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģijas Disciplinārlietu komisijas loceklis un ir vadījis Advokatūras Normatīvo aktu grozījumu komisiju.

​Aleksandram ir ievērojama izglītība un akadēmiskās zināšanas, kas veido spēcīgu  pamatu viņa profesionālajam ceļam. Viņš ir ieguvis profesionālo bakalaura grādu tiesību zinātnēs Latvijas Universitātē, turpinājis savu augstāko izglītību, iegūstot profesionālo maģistra grādu tiesību zinātnēs Biznesa augstskolā "Turība". 2020. gadā Aleksandrs ir absolvējis Šveices universitātes IMD (International Institute for Management Development)  Executive MBA programmu biznesa vadībā, kas ir viena no top 3 šāda veida programmām pasaulē. Šī izglītība sniedz viņam padziļinātas zināšanas un prasmes vadības jomā, ļaujot viņam risināt sarežģītas ar uzņēmējdarbību saistītas problēmas un rast stratēģiskus risinājumus saviem klientiem.

Viņš ir arī piedalījies vairākās specializētās apmācībās, kas ir papildinājušas viņa zināšanas un prasmes juridiskajā un vadības jomā. Viņa izglītības bagāža ir stipra un nodrošina spēju strādāt ar sarežģītiem juridiskiem jautājumiem un nodrošināt kvalitatīvu juridisko un konsultāciju pakalpojumu sniegšanu saviem klientiem.

​Aleksandram ir lieliskas valodu prasmes latviešu, krievu un angļu valodā, kas ļauj viņam efektīvi komunicēt dažādos līmeņos.

Viņš ir radošs domātājs ar spēju risināt nestandarta situācijas un veiksmīgi vadīt komandas.

bottom of page