top of page

Vilius Nikitinas

Padomnieks

photo1700154280_edited_edited_edited.jpg

Vilius Nikitinas, PhD, ir uzņēmējdarbības un uzņēmējtiesību eksperts, īpaši specializējies transporta un loģistikas tiesībās, publisko iepirkumu tiesībās, Eiropas Savienības un konkurences tiesībās.

Vilius ir zināms kā nozares vadošais transporta jurists, kuram ir dziļa izpratne par šo sektoru un ekspertīze transporta tiesībās. Viņa konsultācijas aptver visus transporta tiesību aspektus, sākot no finansēšanas un operācijām līdz būvniecībai un attīstībai.

Turklāt viņam ir plaša pieredze klientu konsultēšanā – viņš sniedz padomus vadošām starptautiskām uzņēmumu grupām par Apvienoto Nāciju sankcijām, ES sankcijām un eksporta kontroles noteikumiem. Vilius regulāri konsultē klientus dažādās nozarēs, palīdzot veikt globālu biznesu, ievērojot eksporta kontroles, ekonomiskās sankcijas un valsts drošības ierobežojumus.

Viliusam ir 20 gadu pieredze starptautiskos biznesa projektos (ieskaitot, bet ne tikai, konsultācijas starptautiskiem uzņēmumiem un indivīdiem par biznesa organizāciju, veikšanu un drošību). Viņš pārstāv vadības locekļu un lielo uzņēmumu intereses izmeklējošās iestādēs, valsts iestādēs un tiesās. Iepriekš Vilius vadīja lielākās infrastruktūras uzņēmuma juridiskās un cilvēkresursu departamentus un bija aktīvs neatkarīgs uzņēmējdarbības pārvaldības padomes loceklis.

Viņš ir vairāku publikāciju autors par aktuālām juridiskām tēmām, lektors prestižākajā Eiropas Savienības universitātē.

Vilius ir ieguvis doktora grādu no Vilņas Universitātes (2013. gadā) un maģistra grādu tiesību zinātnē no Vilņas Universitātes (2000. gadā). Viņš pārvalda angļu, krievu un lietuviešu valodas.

bottom of page